וילונות הצללה

וילונות הצללה

וילונות הצללה

האפלה – מושג השם האפלה הינו להחשיך להאפיל את החלל הרצוי וליצור איטום מוחלט מהאור המגיע דרך חלונות הבית והמשרד.

וילון האפלה מגיע במגוון רחב של מוצרים בקו רחב של צבעים, טקסטורות שונות, מפתחים ומנגנוני הפעלה ומסילות שונות. 

הצללה – וילון הצללה מיועד להצל ולשבור את האור לפי המידה הרצויה. 

הוילון יצמצם באופן משמעותי את כניסת השמש אך עדיין ישמור על תחושה של חלל גדול ומואר מעט.

בביתן וילונות קיים מבחר וילונות גלילה והצללה ובינהם:

וילון גלילה – המוצר הקלאסי, בסגנון פשוט. קיים בהאפלה הצללה רשת הצללה ורשת חדשנית.

זברה – זהו וילון גלילה הקיים בעיקרה בהצללה, הוילון מורכב משתי שכבות המחולקות לפסים שקופים ואטומים, מה שמאפשר לשנות את רמת ההצללה בקלות ובפשטות.

גלילה דאבל – גלילה המורכבת משתי שכבות, האחת אטומה השניה שקופה. מי שרוצה וילון אטום ודקורטיבי זה אחד מהפתרונות המומלצים. קיים מבחר גדול משתי השכבות.

ונציאני – קיים רק בהצללה. מוצר נותן שינוי ברמת כניסת האור לחדר, קיים בעץ מתכת PVC מוקצף דמוי עץ.

פליסה – קיים רק בהצללה, חלק מהלוק המעוצב וה"שונה" מהמקובל. ניתן לרכוש את וילון הפליסה במגוון רחב של צבעים וצורות בשביל ליצור תאימות לאופי וחלל החדר ולשמור על הקונספט העיצובי שלו. וילון הפליסה עשוי מפוליאסטר ובעל ציפו Topar הנותן לו תכונות ייחודיות שדוחות אבק, דוחה כתמים, מאפשר לנקות אותו בקלות ובכך להאריך את זמן השימוש בוניתן להתאים ברמות שקיפות מגוונות ע"מ לספק את חדירת האור המדוייקת בהתאם לצורך.

דואט – פליסה הקיים בהצללה ובהאפלה.

לייט וויב – הוילון עשוי מבד ומכיל שלבים רוחביים בצורה עדינה. הוילון משמש כתריס ומאפשר שליטה בכמות האור החודרת כמו וילון זברה. הוילון עשוי משתי שכבות בד: שכבה ראשונה המהווה בד הצללה ומסננת את השמש, והשכבה השנייה היא רשת שמאפשרת לנו לראות מבעדה. היתרון שלו על וילון גלילה, הוא המראה היוקרתי שלו, דומה לוילון רומאי. המוצר משלב באופן אופטימלי את השליטה באור לבין התחושה החמימה שנותן הוילון. השילוב הפנטסטי בין שימושיות לעיצוב יוצר איזון מושלם ומראה משרדי רך.

נואט (סילואט) –  וילון הקיים רק בהצללה. וילון זה מעניק אווירה רכה ונעימה ומתאים לכל סגנון של עיצוב. דמוי תריס העשוי מבדים דקורטיביים, מיוצר משלוש שכבות  בשילוב בד אוורירי ונעים ובמרכז הווילון ישנו בד הקיים במגוון דוגמאותוילון סילואט נאסף כלפי מעלה, כלפי הקרניז העליון.

ורטיקלי – קיים בשתי אפשרויות לבחירה: 

  • וילון ורטיקלי- פרקטי ואלגנטי קיים בשלל סגנונות וגוונים, מוסט הצידה ומאפשר שליטה ברמת ההצללה.ניתן להאיר ולאטום בקלות רבה ע"י כיוונון הוילון.
  • ורטיקלי בד- ייחודי וקיים רק אצלינו, שווה להגיע ולראות מוצר חדש ובלעדי.

העבודות שלנו

Call Now Button